Albertson’s Quaker Sale

Today we ran in real quick and we got:

*10 boxes of Granola Chewy Bars
*9 boxes of Cereal
*5 boxes instant oatmeal
*2 popcorns
*2-2liter pops
*2 newspapers

Final cost $14.29
We saved just over $97

There are only 2 days left for this great sale.  Check it out HERE and find out how I did it.

https://money4thisnot4that.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/digg_48.png https://money4thisnot4that.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/stumbleupon_48.png https://money4thisnot4that.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png https://money4thisnot4that.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png https://money4thisnot4that.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Trackbacks

  1. […] that we have all gone out and bought all that oatmeal, what are we going to do with it? Ah, never fail there is always something that can be made with […]